|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

جلسه هم اندیشی پرسنل و مدیر عامل سازمان

 • جلسه هم اندیشی پرسنل و مدیر عامل سازمان
 • تاریخ انتشار: 1398/03/20
 • پرینت صفحه:
 • اولین جلسه ی مشترک هم اندیشی مابین آقای دکتر شیرازی مدیر عامل محترم و پرسنل سازمان در....
 •  

  به گزارش روابط عمومی سازمان روز دوشنبه مورخه  98/3/20 اولین جلسه ی مشترک هم اندیشی مابین  آقای دکتر شیرازی مدیر عامل محترم  و پرسنل سازمان در محل سالن جلسا ت سازمان برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه هریک از پرسنل ضمن معرفی و ارائه سوابق و توانمندی های خود به ابراز نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت پیشرفت سازمان و ارتقا سطح عملکرد واحد متبوعه خویش پرداخته و از نقاط قوت و ضعف  سازمان سخن گفته و از آمادگی خود جهت همه گونه فعالیت سازنده  تحت هدایت  مدیریت  جدید سازمان خبر دادند .

    در ادامه جلسه  جناب آقای دکتر شیرازی ضمن قدردانی از زحمات همکاران به تشریح سیاست ها و اهداف مد نظر خود پرداخته و اذعان داشتند که در راه رشد و بهبود حرکت سازمان از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نخواهند داشت و در این راه با بهره گیری از پتانسیل کلیه عوامل و پرسنل سازمان و به دور از قواعد خشک و بی روح  اداری و ضوابط دست و پاگیر بعضا رایج در دوایر دولتی و نهاد های عمومی و با بهره مندی از توان هریک از کارشناسان  و مدیران و معاونین سازمان دست به اقدام خواهند زد.

  ایشان رمز موفقیت و بهروزی سازمان را در انسجام هر چه بیش از پیش و انجام جهادی وظایف محوله دانسته و تاکید داشتند که تنها با با صرف فعل "توانستن" و روحیه تعهد و دلسوزی است که می توان به مشکلات پیش رو غلبه کرد.

  دکتر شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود از لزوم ترسیم چشم انداز و تدوین برنامه جامع  برای سازمان در قالب ارایه برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت  هریک از دوایر و معاونت های سازمان به عنوان نقشه راه خبر دادند و اذعان داشتند که بدون شاخص و برنامه معین و زمان بندی شده نمیتوان چنان که شایسته است راه پیمود و به موفقیت رسید.  

  ایشان در بخش دیگری از  سخنان خود احیا مجدد سازمان از طریق تعامل مناسب و سازنده با استانداری ، شهرداری های  و دستگاه های اجرایی  و نظارتی استان  را از اولویت های کاری خو د دانسته و آنرا عامل اصلی در بهبود  و ارتقا سطح  بهره وری سازمان دانستند.

   راه اندازی هر چه سریعتر اتوماسیون اداری، ساماندهی وضعیت قراردادی پرسنل در قالب طرح طبقه بندی مشاغل و ارتقا سطح امور رفاهی پرسنل  و تشکیل بانک اطلاعاتی در راستای ارائه خدمت هرچه شفاف تر و بهتر به پیمانکاران و مراجعین و تهیه و تدوین برنامه جامع پنج ساله  سازمان از دیگر اموری بود که مورد تاکید ایشان قرار گرفت.

  در پایان ایشان خواستار آن شدند که کلیه همکاران به صورت منسجم و با نگاه همدلانه و پرهیز از پرداختن به حواشی پیگیر وظایف قانونی خود باشند و بدانند که توفیق سازمان در گرو همکاری و تلاش تک تک پرسنل بوده و تنها از این طریق میتوان از وادی پر آشوب مشکلات  گذر کرده و به سر منزل مقصود نایل شد.