|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

بازدید مدیر عامل و مدیر فنی سازمان از پروژه های عمرانی

 • بازدید از پروژه های عمرانی
 • تاریخ انتشار: 1398/02/19
 • پرینت صفحه:
 • از آنجا که یکی از اصلی ترین ماموریت های سازمان همیاری شهرداری های استان انجام پروژه های فنی و عمرانی با مشارکت شهرداری های استان...
 • بازدید مدیر عامل و مدیر فنی سازمان از پروژه های عمرانی

  از آنجا که یکی از اصلی ترین ماموریت های سازمان همیاری شهرداری های استان انجام پروژه های  فنی و عمرانی  با مشارکت شهرداری های استان میباشد جناب آقای دکتر شیرازی مدیر عامل سازمان با عطف نظر به این موضوع از ابتدای قبول مسولیت اولویت خود را به ساماندهی  وضعیت سازمان و پروژه های عمرانی اختصاص داده است در همین راستا ایشان روز پنجشنبه مورخه 98/2/19 به همراه مهندس رسولیان مدیر فنی سازمان از  برخی از پروژه های عمرانی سازمان بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان کم و کیف کار قرار گرفتند.

   

   

  در جریان این بازدید اولین پروژه ایی که مورد بازید قرار گرفت پروژه بلوار فرگاز بود، گفتنی است روند اجرای این پروژه از سال 95 آغاز شده ولیکن به دلیل جدا شدن شهرستان فردیس از شهر کرج به دلیل تغییر کارفرما و سایر مشکلات اجرایی با توقف روبرو شده در همین راستا  دکتر شیرازی  دستور مذاکره با شهرداری فردیس و آغاز هرچه سریعتر عملیات اجرایی را به منظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به شهروندان را صادر فرمودند.

  از دیگر پروژه هایی که مورد بازدید قرارگرفت  پروژه احداث بلوار شهدای اصناف (بلوار گلدشت )در منطقه 6 شهرداری کرج میباشد که محدوده گلدشت را به  بلوار خوارزمی وصل میکند. گفتنی است که با تکمیل این پروژه بسیاری از مشکلات تردد در این منطقه مرتفع شده و موجب تسهیل رفت و آمد ساکنین منطقه شده است.

   

  دیگر پروژه ایی که مورد بازدید قرار گرفت پروژه اتصال خیابان برغان به بیمارستان البرز بود که در صورت تکمیل این بلوار بخش اعظمی از بار ترفیکی منطقه کاسته شده و موجب تسهیل رفت و آمد و آسایش ساکنین منطقه خواهد شد.

  در پایان این بازدید دکتر شیرازی از لزوم ارتقا کیفیت و دقت در اجرای پروژه ها و نیز لزوم استفاده از پیمانکاران توانا و خوش سابقه تاکید کرده و به هماهنگی هرچه بیشتر بین کارفرما و پیمانکار و دستگاه های نظارتی به عنوان عامل پیش برنده پروژه های عمرانی  اشاره کرده و خواستار آن شدند که وضعیت پروژه های نیمه تمام تعیین تکلیف شده و هر چه زودتر به مرحله اجرا  و بهره برداری برسد.