|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

بازدید دکتر شیرازی از بیمارستان امام خمینی (ره)

 • تاریخ انتشار: 1398/02/03
 • پرینت صفحه:
 • دکتر شیرازی بلافاصله پس از جلسه معارفه راهی این بیمارستان شدند ...
 • جناب آقای دکتر شیرازی بلافاصله پس از جلسه معارفه ایشان در روز دوشنبه مورخ 2/2/98 با توجه به اهمیت موضوع ساماندهی بیمارستان امام خمینی (ره) کرج راهی این بیمارستان شدند تا از نزدیک با شرایط و امکانات و وضعیت حاکم بر بیمارستان آشنا شوند.

  ایشان که در معیت جناب آقای آقابراری سرپرست بیمارستان و تنی چند از مدیران سازمان همیاری به بیمارستان رفته بودند با صبر و تأنی بخش های مختلف بیمارستان را مورد بازبینی قرار دارند و از نزدیک پای صحبت پرسنل واحدهای درمانی و فنی نشستند.

  در ادامه ایشان جلسه ای با برخی از پرسنل و اعضای شورای کار بیمارستان داشتند. در ایشن نشست خواست عمومی پرسنل احیا مجدد و ساماندهی به وضعیت بیمارستان بود. چرا که به تعبیر یکی از عوامل بیمارستان هیچگاه این بیمارستان به اندازه ی امروز امکانات و تجهیزات پیشرفته و نیروی متخصص به اندازه اکنون نداشته ولیکن بنا به دلایل مختلف در سالهای اخیر این ظرفیت مغفول مانده و موجب خسارت عمده به بیمارستان و پرسنل شده است.

  در ادامه جلسه جناب آقای آقابراری معاون اداری مالی سازمان که در ماههای اخیر به عنوان سرپرست در بیمارستان مشغول به کار بوده است گزارشی از عملکرد چند ماه اخیر وضعیت پرداخت حقوق بیمارستان و مشکلات و چالشهای
  پیش رو سخن گفتند و ابراز امیدواری کنند که به آمدن دکتر شیرازی و با تکیه بر تجربه و دانش ایشان بتوان از سد معضلات گذر کرده و بیمارستان را به دوران پر رونق گذشته بازگرداند.

  در پایان این نشست صمیمانه جناب آقای دکتر شیرازی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از عزم جدی خود برای احیاء و ساماندهی هر چه سریعتر و با برنامه ریزی بیمارستان خبر دادند.ایشان در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کردند که سعی خواهند نمود که با جدیت تمام و پرهیز از شعار زدگی با هماهنگی استاندار و معاون محترم عمرانی  ایشان و سایر دستگاههای ذی ربط کمر به حل معضل بیمارستان بسته و شرایط را برای رونق دگرباره بیمارستان قدیمی و خوشنام امام خمینی (ره) کرج به عنوان یکی از سرمایه های ارزشمند ملی و استانی را فراهم آورند و در کوتاهترین زمام ممکن تعیین تکلیف گردد.