|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

جلسه تودیع و معارفه سرپرست حراست سازمان

 • جلسه تودیع و معارفه سرپرست حراست سازمان
 • تاریخ انتشار: 1397/03/30
 • پرینت صفحه:
 • جلسه تودیع و معارفه سرپرست حراست سازمان روز سه شنبه 28خرداد ماه 97 با حضور مسولان و....
 • جلسه تودیع و معارفه سرپرست حراست سازمان

  جلسه تودیع و معارفه سرپرست حراست سازمان روز سه شنبه 28خرداد ماه 97 با حضور جناب آقای انواری مشاور و مدیر کل حراست استانداری البرز و برخی مدیران حراست استان و معاونین و مدیران سازمان در محل سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد

  در ابتدای جلسه پس از تلاوت قرآن جناب اقای مهندس آهنگران ضمن خوشامدگويي به مدعوین و حاضرین در جلسه  به معرفي مديران و حاضرين در جلسه پرداختند.

  بعد از ايشان جناب آقاي انواري مشاور استاندار و مديركل حراست استانداري ضمن آرزوي قبولي طاعات در ماه مبارك رمضان، از زحمات كليه پرسنل سازمان تشكر كرده و از انتظار مقامات عالي استانداري براي ارتقا كيفيت عملكرد سازمان سخن گفتند و ابراز داشتند انتظار است كه با حضور مدير پرسابقه و توانمندي چون جناب آقاي آهنگران ، سازمان همیاری استان روزهاي بهتري را از سر بگذراند و شاهد توفیقات هرچه بیشتر سازمان در عرصه خدمت رسانی  و انجام وظایف خود باشیم. در ادامه جناب انواری از زحمات جناب آقاي محمد رضا احمدپور نيز تشكر و قدرداني کردند . گفتنی است که جناب اقای یوسف معصومی با معرفی مهندس اهنگران و تایید حراست استان به  عنوان سرپرست حراست  سازمان منصوب شدند.

  در ادامه مسولین و مدیران استانی حاضر در جلسه ضمن اشاره بر اهميت و  جايگاه سازمان اين جابجايي را به فال نيك گرفته و از زحمات جناب آقاي احمدپور تشكر كرده و از آقاي  معصومي خواستند كه با تلاش هرچه بيشتر فعاليت خود را آغاز نمايند و از مدیران و مسولان سازمان نیز خواستند كه با توجه به حساسیت های موجود و برای جلو گیری از هدر رفت توان و سرمایه سازمان و برای جلب هرچه بیشتر اعتماد عمومی، با کار کارشناسی دقیق، با دقت و وسواس هرچه بيشتر به حوزه ي فعاليت هاي پيش رو ورود كنند و سرعت را فداي دقت نكنند و همچنین ایشان حراست هر سازمان را چشم بیدار آن مجموعه دانستند که می باید به عنوان مشاوری امین عمل کرده و پیش گیری را ارجح بر برخورد حراستی بدانند.

  در انتها ضمن آرزوی توفیق برای جناب آقای معصومی جناب آقای  احمدپور گزارشي از عملكرد خود در مدت فعاليت خود ارائه نمودند از جمله به راه اندازي واحدIT و استقرارسرور اختصاصی در سازمان اشاره كرده و سپس ایشان گزارش مختصری از وضعیت بیمارستان امام خمینی ارایه نمودند. پس از ایشان جناب آقاي معصومي سرپرست حراست جديد سازمان نیز ضمن سخنان کوتاهی از اعتمادي كه به ايشان جهت تصدی این امرشده تشکر کرده و اذعان کردند که تمام توان خود را برای انجام امر محوله به کار خواهند بست.

  در بخش پایانی جلسه و پس از ارایه گزارش عملکرد واحد حراست که از سوی اقای احمد پور ارایه شد  جناب مهندس  آهنگران از زحمات ایشان در مدت تصدی مسولیت حراست سازمان تشکر کركمال قدرداني را داشتند.