|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

انتصاب مدیر عامل جدید سازمان

 • انتصاب مدیر عامل جدید سازمان
 • تاریخ انتشار: 1397/02/15
 • پرینت صفحه:
 • انتصاب مدیر عامل جدید سازمان
 • جناب آقای مهندس آهنگران طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر نجفی استاندار وقت استان البرز به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان البرز منصوب شدند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان روز یکشنبه مورخ 1397/02/09 در محل استانداری البرز با حضور جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز جناب آقای مهندس ارتقایی و با حضور جناب آقای شفقی معاون استاندار و فرماندار محترم شهرستان کرج و همچنین مدیران استان و اعضای محترم شورای سازمان، مراسم معارفه مهندس محمدرضا آهنگران به عنوان مدیرعامل جدید سازمان برگزار گردید.

  در پایان این جلسه جناب آقای نجفی استاندار محترم البرز ضمن بیان اهمیت و جایگاه ویژه این سازمان حکم جناب آقای مهندس آهنگران را به ایشان اعطا نمود.

  این مهم در حالی رخ داد که پیش از آن شهرداران 16 گانه شهرهای مختلف استان به عنوان سهامداران اصلی سازمان با رای قاطع به ایشان حمایت کامل خود را از ایشان برای تصدی پست مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری استان را اعلام نموده بودند.

  در حکم ایشان آمده است:

  جناب آقای محمد رضا آهنگران

  سلام علیکم

  در اجرای صورتجلسه شماره 11 مورخ 1397/02/05شورای سازمان همیاری شهرداری های استان البرز و به استناد ماده شماره 16 اساسنامه مذکور، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های البرز منصوب می شوید. انتظار دارد با اعمال تدابیر قانونی و با رعایت کلیه قوانین و مقررات و احترام به تساوی عموم شهروندان در مقابل قانون و نگاه امانت دارانه به مسئولیت محوله ونیز در تعاملی سازنده و قانونمند با مدیران استان و شهرستان و با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد، همسو با سیاست های عمومی دولت کوشا بوده و در انجام وظایف قانونی موفق و سربلند باشید.

  بعد از این جلسه مهندس آهنگران در معیت اعضای هیات مدیره سازمان - جناب آقای شفقی فرماندار محترم و جناب آقای احمدی نژاد شهردار محترم کلانشهر کرج و جناب آقای عسگری مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری البرز- در محل سازمان حضور یافته و ضمن برگزاری جلسه با معاونین و مدیران و پرسنل سازمان رسما کار خویش را بعنوان مدیرعامل سازمان آغاز نمودند.

  شایان ذکر است که مهندس آهنگران از جمله مدیران با سابقه ایست که در کارنامه فعالیت خود سابقه مدیریت در شهرهای مختلف استان های تهران و  مرکزی و گیلان را داشته که از جمله آن می توان به "شهرداری بومهن" و مدیر عامل سازمان همیاری استان گیلان اشاره نمود.

  مهندس آهنگران از عزم جدی خود برای اصلاح امور و بهبود روند سازمان در راستای اهداف دولت تدبیر و امید و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری خبر داد.