|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

جلسه هم اندیشی با حضور معتمدین شهر کرج و مسئولین سازمان همیاری شهرداری های استان البرز

 • جلسه هم اندیشی با حضور معتمدین شهر کرج و مسئولین سازمان همیاری شهرداری های استان البرز
 • تاریخ انتشار: 1396/05/22
 • پرینت صفحه:
 • در این جلسه که در فضای کاملاً صمیمانه و همدلانه برگزار شد دو طرف ضمن ابراز امیدواری برای همکاری بیشتر راه های توسعه و همکاری های فی مابین را بررسی کردند .
 •  

  روز یکشنبه مورخ 22/5/96 جلسه هم اندیشی با حضور معتمدین شهر کرج و مسئولین سازمان همیاری شهرداری های استان البرز برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی سازمان در این جلسه که در فضای کاملاً صمیمانه و همدلانه برگزار شد دو طرف ضمن ابراز امیدواری برای همکاری بیشتر راه های توسعه و همکاری های فی مابین را بررسی کردند .

  گفتنی است که مجمع معتمدین شهر کرج در واقع جمعی از پیشکسوتان و دلسوزان شهر کرج می باشند که با اندوخته تجربه سالیان سال کار در حوزه های مختلف فرهنگی، امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و به نمایندگی از مردم و به صورت افتخاری و به دور از هرگونه ملاحظه و منفعت اقتصادی و صرفاً جهت ارائه خدمت صادقانه به مردم تشکیل شده است تا بتواند پل ارتباطی باشد بین دستگاه های اجرایی و مطالبات مردمی .

  در ابتدای این جلسه جناب آقای باقرنژاد مدیر عامل سازمان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سازمان در مدت مدیریت خود به بیان فرصت ها و چالش های پیش روی سازمان پرداختند و ابراز امیدواری کردند که با حل مشکلات و همکاری دستگاه های ذیربط و مساعدت و معاضدت مجمع معتمدین شهر کرج به عنوان نمایندگان حقیقی مردم بتوان گام های اساسی و بلند تری در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان بویژه مردم خوب و فهیم شهر کرج برداشت .

  در ادامه جلسه، نمایندگان محترم مردم در مجمع معتمدین شهر کرج ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در سازمان خواستار آن شدند که با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی مسئولین سازمان با عزمی جزم و استوارتر از گذشته و با به کارگیری نیروهای متخصص و جوان و متعهد و به کارگیری نظرات مشاوره ای این مجمع گام های بلندتری در زمینه ارائه خدمت به شهروندان شریف کلان شهر کرج رافراهم آورند .