|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

خبرنگاران با قلم میثاقی جاودانه بسته‌اند

 • خبرنگاران با قلم میثاقی جاودانه بسته‌اند
 • تاریخ انتشار: 1396/05/16
 • پرینت صفحه:
 • خبرنگاران به واسطه نقشی که در ارتقاء و تعالی فرهنگ کشور و بازتاب مشکلات و نیازهای مردم دارند باید همواره عدالت و راستگویی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 • خبرنگاران به واسطه نقشی که در ارتقاء و تعالی فرهنگ کشور و بازتاب مشکلات و نیازهای مردم دارند باید همواره عدالت و راستگویی را سرلوحه کار خود قرار دهند. 
  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛
  مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ضمن تبريك به مناسبت ١٧ مرداد روز خبرنگار اين روز را به تمامی خبرنگاران و روزنامه نگاران زحمتکش و پرتلاش که با عشق خدمت به انقلاب و مردم، برای ارتقاء فرهنگ کشور و انعکاس اخبار و رویدادهای جامعه تلاش می کنند، اظهار كرد:جامعه خبرنگاری با نیل به واقعیت و بیان حقیقت، که از اهداف اصلی یک خبرنگار متعهد می باشد بايد از هنر شنید و هنر انتقاد کردن منصفانه و مناسب برخوردار بوده و عواطف و احساسات غیر کارشناسی خویش را در تبدیل وقایع و اطلاع رسانی صحیح دخالت ندهند.
  وي تصريح كرد:بی شک انعکاس صحیح و به موقع اخبار و رویدادها در موقعیت های مختلف و بعضا خطیر نشان از عظمت و اهمیت حرفه خبرنگاری دارد. 
  اين مسئول گفت:خبرنگار وجدان بیدار جامعه است و به عنوان دیده بان بایستی در تلاش برای اطلاع رسانی درست، دقیق و کامل حوادث و  رویدادها تلاش كند  و در این راستا نباید تحت تاثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی ها، هوچی گری‌ها و هیاهوآفرینی قرار گیرد. 
  باقرنژاد ،درایت، رویکرد و رفتار حرفه ای اصحاب رسانه و جامعه خبرنگاران به ویژه در عرصه های حساس و سرنوشت ساز را مزیت راهبردی و سرمایه بزرگی برای میهن اسلامی محسوب و بيان كرد:نقش آفرینی های درخشان و تاثیرگذاری های اصحاب رسانه و اقدام حول محور وحدت و یکپارچگی ملی و صیانت از منافع و مصالح کشور بیانگر اقتدار، اعتبار و ظرفیت های این قشر برای کمک تولید قدرت ملی و ایجاد بازدارندگی برابر دشمن است.
  مشاور استاندار البرز يادآور شد:هفدهم مرداد، برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای بیان اهمیت خبر و خبر رسانی و نیز ارج نهادن به تلاش و مسئولیت خبرنگاران به عنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی می‌باشد كه اين روز را به تمامی خبرنگاران متعهد تبریک گفته و زحمات تمام عزیزان رسانه‌ای به ویژه خبرنگاران را ارج می‌نهيم.