|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

تبريك مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز به مناسبت عيد سعيد فطر

 • تبريك مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز به مناسبت عيد سعيد فطر
 • تاریخ انتشار: 1396/04/04
 • پرینت صفحه:
 • مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و از خداوند متعال برای گسترش همدلی ملت های مسلمان، سعادت و سرافرازی مسئلت نمود.
 • به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛
  مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و از خداوند متعال برای گسترش همدلی ملت های مسلمان، سعادت و سرافرازی مسئلت نمود.
  ماه مبارک رمضان، ماهی بسیار پر برکت و با رحمتی است. پیامبر(ص) فرمود ماه مبارک رمضان ماهی است که همه به میهمانی خدا دعوت شده اند. میزبان این ماه خداست. خود این میهمان شدن بزرگترین کرامت برای مومنان است
  در اين پیام  آمده است: 
  عید فطر برای همگان زمان جشن و نشاط بوده و از طرفی زمانی برای بخشش و یادآوری است.
  همانطور که این ماه مقدس به پایان می رسد، این فرصت در اختیار ما قرار می گیرد که تاملی در دستاوردهای گذشته خود، موفقیت ها و رویدادهایمان داشته باشیم.
  ماه رمضان، ماه رحمت، مغفرت و نزول برکات الهی است و کسی که در این ماه از سفره انعام الهی به نحو احسن استفاده می کند، در عید فطر جشن عبودیت را برگزار خواهد کرد.
  امیدوارم که با فرارسیدن عید سعید فطر، عزت و سرافرازی ملت‌ های مسلمان و تحکیم هرچه بیشتر روابط میان آنان را از خداوند متعال مسالت دارم.