|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

بانك جامع اطلاعاتي پيمانكاران البرز طراحي و تهيه مي شود

 • بانك جامع اطلاعاتي پيمانكاران البرز طراحي و تهيه مي شود
 • تاریخ انتشار: 1396/03/18
 • پرینت صفحه:
 • بانك جامع اطلاعاتي شركت ها، پيمانكاران و نيازمندي هاي استان البرز توسط سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز تهيه و طراحي مي شود.
  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛
  مهدي آقابراري معاونت اداري و مالي شهرداري هاي استان البرز با بيان اين خبر اظهار كرد:در راستاي برنامه ريزي صورت گرفته این بانک جامع اطلاعاتی با هدف ساماندهی و شناسایی نيازمندي هاي استان البرز و امکانات منحصر به فرد در حوزه پروژه هاي عمراني ،حقوقي ، خريد لوازمات ،  پي گيري دادگاه ، مشاوره فني و مهندسي راه اندازي  می شود.
  وي تصريح كرد:ايجاد بانک اطلاعاتي سهل­الوصول ترين وسيله براي دسترسي به اطلاعات در کمترين زمان ممکن براي شهروندان و همچنين شركت ها و پيمانكاران و از رايج­ ترين و اصولي­ترين نيازهاي هر بخش کلان شهري است.
  اين مسئول گفت:اين بانك اطلاعاتي حاوي قسمت هاي مختلف است كه امکان لازم برای کمک و مشارکت در این بخش نیز توسط شركت ها و پيمانكاران فراهم می شود.
  آقا براري بيان كرد:طراحی ساختار بانک اطلاعاتی، جمع­آوری ،تعیین کمیت و کیفیت پروژه ها و وارد نمودن داده­ها در بانک ، به­روز رسانی اطلاعات و در نهایت پهنه­بندی کمی و کیفی  به­عنوان اساسی­ترین اهداف مورد بررسی در این بخشمی­باشند.
  معاونت اداري و مالي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز افزود:اين سازمان درصدد است تا با طراحی ساختار بانک اطلاعاتی، آناليز روزانه اطلاعات ،جمع آوری ، طبقه بندي و وارد نمودن داده ها به بانک و  به روز رسانی اطلاعات ،صحیح بودن اطلاعات،پشتیبانی و امکانات نرم افزاری پیشرفته در قالب اپيليكيش  با ارئه خدمات  سهم بیشتری از بازار برای کاربران خود باشد.
  وي يادآور شد:رکوردهاي طراحي شده در اين نرم افزار گزارشهائي را بر اساس معيارهاي مورد نظر  تهيه و در اختيار مشتريان قرار مي دهد