|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

سال 96 سال نهضت عمرانی برای شهرداری طالقان

 • سال 96 سال نهضت عمرانی برای شهرداری طالقان
 • تاریخ انتشار: 1396/03/16
 • پرینت صفحه:
 • احمد بهزادي شهردار طالقان و عضو هيئت مديره سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز با بيان اين مطلب گفت:امروز سازمان همیاری شهرداری های استان البرز با اتکا به دانش و تخصص فرزندان این سرزمین در حوزه های عمرانی و شهرسازی، معدن، ارائه خدمات مشاوره حقوقی،بازرگانی و.. صاحب اندیشه و جایگاه در سطح استان است
 • سال 96 سال نهضت عمرانی برای شهرداری طالقان  
  سال جاري سال نهضت عمرانی برای شهرداری طالقان است.
  احمد بهزادي شهردار طالقان و عضو هيئت مديره سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز با بيان اين مطلب گفت:امروز سازمان همیاری شهرداری های استان البرز با اتکا به دانش و تخصص فرزندان این سرزمین در حوزه های عمرانی و شهرسازی، معدن، ارائه خدمات مشاوره حقوقی،بازرگانی و.. صاحب اندیشه و جایگاه در سطح استان است و قطعا حضور سازمان در کنار شهرداری ها باعث تقویت و تغییر ساختار شهری خواهد بود.
  وي تصريح كرد:سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان البرز با سرمایه‌ای که شهرداری‌ها در اختیارش قرار داده‌اند چرخه‌ای اقتصادی به وجود می آورد تا بتواند به سمت سود آوری حرکت کند تا سود فعالیت‌ هایش نیز به سمت شهرداری‌ها بازگردد، بر همین اساس یکی از وظایف ما در این راستا تهیه امکانات و اقلام مورد نیاز شهرداری‌ها است و امکاناتی را که شهرداری‌ها نیاز دارند در حد توانمان تامین می‌کنیم.
  بهزادي با اشاره به اقدامات شهرداري و سازمان همياري بيان كرد:پروژه مشاركتي سرمايه گذاري توليد شن توسط بخش خصوصي و سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز و شهرداري طالقان در دست اجرا است.
  وي با بيان اينكه اقتصاد مقاومتی سر لوحه کار شهرداري طالقان است،افزود:باید تمامی ظرفیت های اقتصادی و بالقوه طالقان مورد توجه قرار گیرد تا با حمایت از سرمایه گذاری در حوزه های مستعد زمینه ایجاد اشتغال جوانان استان وحمایت از تولید داخلی را فراهم آورد.
  شهردار طالقان يادآور شد: در سال جاری نیز با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری شهرداري تلاش مضاعف تری دارد تا با ارائه اقدامات مناسب در راستای تقویت اقتصاد اين شهرستان  سهم بیشتری داشته باشد.