|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

پیام تسلیت مدیر عامل به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

 • پیام تسلیت مدیر عامل به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
 • تاریخ انتشار: 1396/03/16
 • پرینت صفحه:
 • راز و رمز بقا و تکامل راه امام (ره) در وحدت و انسجام ملی نهفته است
 • راز و رمز بقا و تکامل راه امام (ره) در وحدت و انسجام ملی نهفته است

  امروز همگان باید بدانیم راز و رمز بقا و تکامل خط و راه امام خميني (ره)در وحدت و انسجام ملی نهفته است.
  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ضمن عرض تسليت به مناسبت بيست و هشتمين سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و بزرگداشت قيام ١٥ خرداد اظهار كرد:
  سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)، روزي است كه ملت بزرگ ايران و حتي مستضعفان و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
  وي تصريح كرد:امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسين (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه که با اختيار،مسير فردوس برين گيرند.
  اين مسئول گفت:15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتنی دارد.
  باقرنژاد افزود:امام خمینی (ره) تنها با هدف رضایت الهی نهضتی جاودان را درجهان اسلام بنا کرد و برای این هدف مشقت وسختی فراوانی را تحمل و پرچم حق طلبی و آزادی خواهی را در جهان برافراشت و جمهوری اسلامی را به یادگار گذاشت.
  مشاور استاندار البرز بيان كرد:امام (ره) شخصیتی بودند که بایک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنا نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کردند.
  باقرنژاد يادآور شد:در آستانه فرا رسیدن نیمه خرداد شاهد بیش از پیش به ثمر نشستن آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیای به عمق دلهای سایر آزادی خواهان جهان هستیم.
  مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز تاكيد كرد:بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان مایه انسجام ملت و ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی جانفشانی نموده  
  باقرنژاد گفت:اینجانب بیست هشتمين سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد، را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان البرز تسلیت و تعزیت عرض می کنم.