|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

 • پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سالروز فتح خرمشهر
 • تاریخ انتشار: 1396/03/03
 • پرینت صفحه:
 • مصطفی باقرنژاد مدیر عامل سازمان طی پیامی سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شریف، بصیر و خداجوی ایران اسلامی تبریک گفت...
 • مصطفی باقرنژاد مدیر عامل سازمان طی پیامی سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شریف، بصیر و خداجوی ایران اسلامی تبریک گفت.

  سوم خرداد، یادآور رشادت ها و ایثار شهیدان، پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر (ره) است که فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد کرد"

  سوم خرداد یک حماسه ملی است. حماسه حضور مردم در جشن پس از پیروزی، از این رو پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردمی در همه صحنه‌ها است.

  عملیات پیروزمند بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر در سوم خرداد ماه سال ۱۳۶۱، وضعیت نوینی در صحنه سیاسی- نظامی جنگ تحمیلی ۸ ساله و تحولات آینده خاورمیانه رقم زد.

  بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشت‌ساز (فتح خرمشهر)، برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین، حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان قرآن و ولایت را برای همیشه جاودانه قرار خواهد داد.

  با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و ایثارگران عزیز در حماسه سوم خرداد، به آحاد مردم تبریک و تهنیت می گوییم و سلام و درود می فرستیم به روح بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تمامی شهدایی که در این راه خون خود را فدا نمودند تا آسیبی به میهن اسلامی نرسد.

  ما نیز سوم خرداد را میعادگاه تجدید عهد با آرمان های حق طلبانه شهیدان راه آزادی قرار داده و از سویدای دل در آستانه ماه مبارک رمضان از خداوند رحمان مسئلت می نمائیم که ما را در انجام وظایف مان موفق داشته و همنوا با پیر هرات زمزمه میکنیم

   "خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار"