|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

پیام تبریک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان البرز

 • پیام تبریک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان البرز
 • تاریخ انتشار: 1396/03/01
 • پرینت صفحه:
 • مصطفی باقرنژاد مشاور استاندار و مدیر عامل سازمان همیاری استان البرز، در پیام تبریکی به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، ابراز امیدواری کرد ...
 • مصطفی باقرنژاد مشاور استاندار و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان البرز،  در پیام تبریکی به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، ابراز امیدواری کرد که با کسب این پیروزی قاطع و غرور آفرین ، راه اصلاح امور، توسعه کشور و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش هموار گردد و به پشتوانه رای عظیم ملت و تدبیر رییس جمهور، امید جوانان و ملت شریف پررنگ تر شود.

   

  مصطفی باقرنژاد در پیام خود آورده است:

   

   این پیروزی قاطع و غرور آفرین را به  رهبر معظم انقلاب، ریاست جمهوری و ملت شریف ایران که ضمن حضور پررنگ ارادت خود را بار دیگر به امام و ارمانهای جمهوری اسلامی نشان داده و ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری پیام روشن صلح و ترقی خواهی را در پای صندوق های رای به جهان مخابره کردند تبریک عرض می کنم و برای شما و همه دولتمردان و خدمتگزاران به ملت، آرزوی توفیق روز افزون دارم.

  امید است که دولت تدبیر و امید نیز با اعتدال و تدبیری بیش از پیش بتواند به تمام وعده هایی که در هنگامه انتخابات داده و موجب شکوفایی امید در میان قاطبه ملت شده عمل نماید و بدین سان موجبات رونق و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم اورد

   در بخشی دیگر از این بیانیه ایشان ضمن قدر دانی از ملت شریف ایران، برگزاری این انتخابات پر شور را نشانه عقلانیت و استحکام پایه های نظام مردم سالاری دینی دانسته که به حق یکی از مواهب مهم الهی به ملت نجیب و هوشمند ایران است.

  در پایان ایشان از کلیه دست اندر کاران و مجریان و حافظان امنیت انتخابات قدردانی کرده و توفیق خدمت به ایران و ایرانی را از اعظم نعمات الهی برشمردند.