|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث

 • پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث
 • تاریخ انتشار: 1396/02/04
 • پرینت صفحه:
 • حضرت محمد(ص) حجاب خود پسندي و خود محوري را از مقابل ديدگان بشريت كنار زد
 • حضرت محمد (ص) باحسن سيرت، حجاب خود پسندي و خود محوري را از مقابل ديدگان بشريت كنار زد تا مردم جهان در سايه اقرار به رسالت او سربلند تر از تمامي اعصار مسير آينده را به دور از جهل و خرافه پرستي طي كنند. 
  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛
  ‎مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ضمن تبريك به مناسبت مبعث پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) خدمت مقام معظم رهبری و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت عید مبعث جز عیدهای بزرگ مسلمانان جهان است و باید آنرا ارج بنهیم و نسبت به آن و پیامهایی که در خود دارد ارزش قائل شویم.
  وي تصريح كرد بعثت روزی است که خداوند یکتا با بعثت فخر کائنات و گنجینه اسرار الهی جويندگان حق و حقيقت را از قعر ظلمت به وادي نور و روشنايي  فراخواند.
  اين مسئول گفت: ايران اسلامي نيز مفتخر است كه در مسير اسلام ناب محمدي و تاسي از سيره پيامبرعظيم الشان، همواره برمسير عدل، صلح و دوستي گام برداشته و مي كوشد تا با نهادينه كردن اخلاق نبي مكرم اسلام و بهره گيري از آموزه هاي ديني، نمونه شايسته اي از حفظ كرامت و شرافت انسانها و اقتدار حكومت اسلامي در جهان باشد.
  باقرنژاد افزود: حضرت محمد (ص) پیامبری است که تا اعماق تاریخ بر امتها و نشانه های بشریت نور روشنائی و فضیلت را گسترانیده و هم اوست که اشرف مخلوقات و سرور کائنات است .
  مشاور استاندار البرز با تبريك فرارسيدن عيد سعيد مبعث به تمامي هموطنان به ويژه شهروندان استان البرز اظهار اميدواري كرد: اميد است با ياري خداوند و  در سايه تفكر در اخلاق،گفتار و كردار رسول مكرم اسلام، شاهد پيشرفت روز افزون استان البرز و  برقراري عدل  داد در سراسر كشور باشيم.