|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

اجراي پروژه هاي اقتصادي در راستاي اقتصاد مقاومتي و صيانت از منافع مردم

 • اجراي پروژه هاي اقتصادي در راستاي اقتصاد مقاومتي و صيانت از منافع مردم
 • تاریخ انتشار: 1396/02/02
 • پرینت صفحه:
 • اجراي پروژه هاي اقتصادي در راستاي اقتصاد مقاومتي و صيانت از منافع مردم
 • پروژه های اقتصادی  در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و صیانت از منافع مردم اجرا مي شود.

  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛

  مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز با اشاره به نامگذاري شعار امسال اظهار كرد: رهبر معظم انقلاب اسلامي امسال را سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نامگذاري كردند و اين موضوع به خوبي نشان مي دهد كه دغدغه اصلي مردم و رهبر همين بحث توليد و اشتغال و عدم وابستگي به بيگانگان در عرصه اقتصادي است.

  وي با بيان اينكه رویکرد مقام معظم رهبری، نگرش جدیدی است و ایشان به دنبال رسیدگی به زندگی مردم و ساماندهی اوضاع اقتصاد کشور هستند، تصريح كرد: ما باید علاوه بر تاثیرگذاری در فرایندهای اقتصادی سازمان همياري ، بتوانیم اقتصاد مقاومتی را در عمل پیاده کرده و در عرصه عمل نیز تاثیرگذار باشیم.

  اين مسئول گفت:با عدم تحقق مناسب سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته، مقام معظم رهبری بار دیگر سال جدید را بر مبنای اقتصاد نامگذاری کردند و در کنار اقتصاد مقاومتی بر تولید و اشتغال نیز به طور ویژه تاکید داشتند.

  باقرنژاد افزود:همکاری و هم انديشي بیش از پیش میان سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز و مديران شهرداري  و نیز انتقال تجربیات و دانش، از موضوعات مهمی است که امسال در دستور کار قرار گرفته است.

  وي با اشاره به اينكه در رونق کسب و کار سازمان همياري می تواند نقش آفرینی کند ، بيان كرد:اين سازمان در سال جديد با عزم راسخ تر و همدلي و با تلاش مضاعف و کار جدی و اصولی در راستای تحقق شعار سال تلاش خواهد كرد.

  مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز يادآور شد: توجه به اقتصاد مقاومتی و اجرایی کردن آن می‌تواند راهکار بسیاری از مشکلات موجود کشور باشد.

  باقرنژاد با اشاره به لزوم تبیین ابعاد، مؤلفه‌ها و شاخص‌های کلیدی اقتصاد مقاومتی در اقتصاد شهری،خاطرنشان كرد: دستيابي به الگوي پايدار درآمدي منطبق با رويکرد اقتصاد مقاومتي از جمله تسهيل و شفاف سازي درزمينه سرمايه گذاري بخش خصوصي، استفاده از ظرفيت هاي سازمان همياري شهرداري ها به عنوان منبع درآمدي از جمله الزامات اقتصادي مقاومتي در حوزه مديريت شهري است.

  وي گفت: در سالی که مقام معظم رهبری با عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گذاری کرده اند امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات به شهروندان و مديريت شهري به فضای تولید و اشتغال و سازندگي برسيم.