|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

پیام تسلیت روابط عمومی سازمان به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت زهرا(س)

 • پیام تسلیت روابط عمومی سازمان به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت زهرا(س)
 • تاریخ انتشار: 1395/12/11
 • پرینت صفحه:
 • السلام علیک یا فاطمه الزهرا

         القدر هی الفاطمه         "امام صادق(ع)"

   

  شناخت و سخت گفتن از فاطمه شان قلم و بیان هیچ یک از ابنا بشر نیست و به تعبیر معصوم هیچ کسی جز علی(ع) و محمد(ص) را راه به شناخت حضرتش نیست. فاطمه (س) همان آیینه تمام نمای جلوه ی رحمت الهی است و اگر او را زهرا به معنی درخشان لقب داده اند بیراه نیست چرا که اوست که شب ظلمانی عالم را با حضور خود منور نمود. زهرا آن گوهر دردانه ای است که پیامبر را پاره ی تن بود و علی را همسنگ و همسنگر همو که در نبودش علی راز خود را با چاه در میان می گذاشت.

  فاطمه (س) همانی است که مادر حسن و حسین- سید الشباب اهل الجنه است - و همانی که سلسله ولایت از بشر محبت او نضج یافتند و شدند منظومه هدایت و بی شک اگر در عالم خبری از نور هدایت و ولایت هست همه مرهون فاطمه است به راستی که در کمال تواضع و فروتنی باید اذعان داشت که فاطمه آن سر مکتوم الهی است که برای جلوه گر کردن گنج مخفی الهی لختی کوتاه از صندوقچه امانت الهی بیرون آمد از فراز عالم ملکوت شب دیجور عامل ناسوت را روشنایی بخشید و جان شیفتگان حضرت رب الارباب را شیفته خود ساخت و با حضورش پلی ساخت بین بندگان و حضرت حق.

  اما صد حیف که خفاشان شب پرست حضور این ستاره رخشان الهی در خانه محقر ولی پرصفای علی(ع) را تاب نیاوردند و آتش حقد و حسد خود را به پشت در آن خانه ی عرش نشان، نشاندند و شرار کینه به پا کرده و جان پروانگان عشق را برای همیشه داغدار این مصیبت عظما نمودند.  امروز شیعه منتظر آمدن آن امامی است که از سلاله زهرای اطهر است و منتقم خون به ناحق ریخته حسین و حق به ناحق غصب شده علی و فاطمه

  باشد که مانیز با الگو ساختن حیات آن بزرگوار مدافع حریم ولایت و دین و دین ورزی باشیم.

  شهادت دخت نبودت، همسر ولایت و مادر امامت حضرت صدیقه کبری تسلیت باد.