|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

نشست مشترک با شرکت آلمانی از فعالان در زمینه پسماند و زباله سوز و تولید انرژی از پسماند

  • نشست مشترک با شرکت آلمانی از فعالان در زمینه پسماند و زباله سوز و تولید انرژی از پسماند
  • تاریخ انتشار: 1395/12/10
  • پرینت صفحه:
  • جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت Steinmuller Bobcock از فعالان حوزه مدیریت پسماند در محل سازمان برگزار گردید
  • به گزارش روابط عمومی سازمان، با توجه به اهمیت شایان ذکر ساماندهی پسماند در  حوزه خدمات شهری سازمان همیاری با درک این دغدغه و باتوجه به ضرورت این مهم تا کنون جلسات متعددی را با شرکت های توانمند داخلی و خارجی برگزار نموده است. اوایل هفته جاری نیز با همین رویکرد، جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت Steinmuller Bobcock  از فعالان حوزه مدیریت پسماند در محل سازمان برگزار گردید. گفتنی است این شرکت آلمانی با سابقه اجرای بیش از 1000 پروژه در زمینه پسماند و زباله سوز و تولید انرژی از پسماند فعالیت داشته و یکی از توانمند ترین شرکت های آلمانی در این حوزه می باشد.

    در این جلسه علاوه بر نمایندگان شرکت مذکور آقای باقر نژاد مدیرعامل، آقای مهندس ارتقائی رئیس هیات مدیره سازمان و معاونت عمرانی استانداری نیز حضور داستند.

    در ابتدای جلسه، آقای Rosh مدیر اداری و بازاریابی شرکت مذکور به معرفی شرکت مبادرت ورزید و پس از آن آقای مهندس ارتقائی و دکتر هاشمی و سرپرست دفتر فنی سازمان به بحث و تبادل نظر در خصوص بررسی جوانب اقتصادی سیستم زباله سوز مورد معرفی شرکت اشتاین مولر پرداختند. امید است که با پیگیری های هر چه بیشتر و کارشناسی دقیق تر، بتوان راهکار مناسبی برای دفع پسماندهای صنعتی و ویژه استان به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری پیدا نمود تا از این طریق در راستای شهر و استانی سالم تر گام برداشت.