|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

حمايت سازمان همياري از سرمايه گذاران خارجي

 • توانمند سازی اقتصاد استان با سرمایه گذاری خارجی
 • تاریخ انتشار: 1395/12/04
 • پرینت صفحه:
 • مصطفی باقر نژاد مشاور استاندار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان البرز عنوان داشته اند ...
 • توانمند سازي اقتصادي استان با سرمايه گذاري بخش خصوصي و خارجي رونق مي گيرد.
  به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛
  مصطفی باقرنژاد مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان البرز با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و زمینه های سرمایه گذاری در بخش هاي مختلف اين استان اظهار كرد:
  حضور هیات های سرمايه گذاري خارجي از کشورهای مختلف و بازدید آنها از ظرفیت های استان البرز  در یکسال اخیر می تواند نوید بخش آینده روشن این استان در بخش توسعه تجارت و سرمايه گذاري خارجی باشد. 
  وي تصريح كرد:با توجه به اهتمام مدیران ارشد استان و نیاز مبرم به گسترش خطوط حمل و نقل ریلی شهری و بین شهری، ضرورت سرمایه گذاری در  این حوزه و ارائه خدمات بروز به شهروندان ، نشست اولیه و جلسات کارشناسی با نمایندگان  برخی از سرمایه گذاران خارجی از سوی این سازمان برگزار شد.
  این مسئول گفت:در اين راستا، کنسرسیومی متشکل از شرکت های طراز اول چینی در خصوص انجام سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی آمادگی خود را جهت سرمايگذاري در بخش حمل و نقل ريلي اعلام نمودند.
  باقرنژاد بيان كرد:انجام مطالعات اولیه در خصوص سرمايه گذاري در حوزه حمل و نقل ريلي آغاز و به زودي طرح های ملی و استانی در این حوزه شناسایی و جهت عقد قراردادهای همکاری مشترک اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
  مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز، سرمایه گذاری در انتقال تکنولوژی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی را از اهم سرمايه گذاري اين سازمان عنوان كرد و افزود:انعقاد قراردادهای مختلف سرمايه گذاري دیگر کشورهای خارجی در صورت فراهم شدن زمینه و پیگیری مسئولان می تواند روشنی بخش چراغ توسعه استان و آینده درخشان پیش روی البرزي ها باشد.