|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

چاپ نخستين نشريه داخلي سازمان با عنوان "هميار البرز "

 • چاپ نخستين نشريه داخلي سازمان با عنوان "هميار البرز "
 • تاریخ انتشار: 1395/11/30
 • پرینت صفحه:
 • نخستين نشريه داخلي سازمان همياري با عنوان هميار البرز در راستاي اطلاع رسانی ...
 • نخستين نشريه داخلي سازمان همياري با عنوان هميار البرز در راستاي اطلاع رسانی به شهروندان به عنوان پشتوانه های حقیقی مسئولان نظام، چاپ و توزيع  شد.

  به گزارش واحد روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ؛

  مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان با بيان اين خبر اظهار كرد اين نشريه به صورت ماهانه در راستای فعالیتهای روز افزون و قابل توجه سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز ، منتشر مي شود.

  تنویر افكار عمومي‌ و آگاهي‌ بخشی به‌ اعضاء در خصوص‌ عملکرد سازمان‌، از اهم دلایل انتشار اين خبرنامه بوده و نشریه هميار البرز در اولین شماره با تمرکز بر فعالیتهای ویژه سازمان در حوزه های مختلف تهیه و در بهمن ماه سال 95 منتشر شد.

  مصاحبه با معاونين، مسئولين و اعضاء هیات مديره سازمان و برخی از شهرداران استان از مهم ترین موضوعات اولین شماره نشريه هميار البرز است.

  شایان ذکر است چاپ نشریات درون سازمانی را می‌توان نقطه مهم ارتباط و تعامل کارکنان و مدیران با مردم و مسئولین و نهادهای ذیربط دانست، به عبارتی دیگر این نشریات تاثیر‌گذار‌ترین نقش را در فعالیت‌های درون سازمانی بر عهده دارند.

  مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز بيان كرد درطول سال ها و با بزرگ شدن سازمان ها نیاز به چنین نشریاتی در درون سازمان بیش از پیش احساس مي شود.

  وي اظهار امیدواري كرد تا با انتشار نشریه فوق گوشه ای از فعالیتهای سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز به سمع و نظر شهروندان محترم برسد و از همین طریق آمادگی خود را جهت دریافت پیشنهادات و انتقادات در خصوص ارتقاء سطح کیفی نشریه را اعلام می داریم.