|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

اقتصادی کردن طرح‌ها راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

 • اقتصادی کردن طرح‌ها راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی
 • تاریخ انتشار: 1395/11/28
 • پرینت صفحه:
 • معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري البرز و رئيس هيئت مديره سازمان همياري شهرداري ها با اشاره به توجيه اقتصادي طرح ها و قابليت هاي سازمان همياري اين استان اظهار كرد...
 • خسرو ارتقایی: سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز براي تحقق اقتصاد مقاومتي طرح هاي عمراني را قبل از اجرا اقتصادي نمايد.

  مهندس خسرو ارتقایی معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري البرز و رئيس هيئت مديره سازمان همياري شهرداري ها با اشاره به توجيه اقتصادي طرح ها و قابليت هاي سازمان همياري اين استان اظهار كرد "اقتصادي كردن طرح ها گام مهمي براي رسيدن به اقتصاد مقاومتي است كه سازمان همياري مي تواند واحدي را به اين بعنوان در سازمان راه اندازي نمايد".

  وي تصريح كرد با توجه به اینکه اجرایی شدن پروژه‌ها در استان از اهمیت بالایی برخوردار است لذا باید برای این پروژه‌ها استانداردهایی را در نظر داشت تا بتواند اثرات مثبت خود را در شهر نمایان کند.

  ارتقايي با اشاره به اینکه استان البرز نیازمند توسعه زیرساخت‌های اساسی است، گفت: یکی از راهکارهای رسیدن به توسعه و پیشرفت ایجاد زیرساخت‌ها می باشد.

  وی توسعه خدمات‌رسانی به مردم را مهمترین وظیفه مسؤولان دانست و افزود: باید تلاش شود تا برای رسیدن به توسعه و پیشرفت استان، ارائه خدمات با شتاب بیشتری انجام شود.

  وي بيان كرد شهرداري ها پیشانی خدمات دولت و نظام به مردم هستند ، لذا تقویت و حمایت شهرداری ها یک ضرورت است چرا که توانمند سازی شهرداری ها، تقویت تمامی دستگاههای اجرایی است از اين رو سازمان همیاری شهرداری در جهت گسترش همکاریهای بیشتر با شهرداري هاي وارد مذاكره براي عقد قرارداد شده است.

  معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري البرز گفت: تدابیری اتخاذ شده تا بخشی از اقدام هاي  شهرداری ها به کمک سازمان همیاری شهرداری ها انجام شود چرا که همچنان که اشاره شد اگر سازمان همیاری تقویت شود شهرداری ها نیز تقویت می شوند.

  خسرو ارتقايي، معاون هماهنگي امور عمرانی استانداري البرز تعامل و همدلی بین مسؤولان را از دیگر راهکارهای رسیدن به توسعه و پیشرفت دانسته و يادآورشد: دستگاه‌های مختلف خدمات رسان و اجرایی باید برای توسعه استان تلاش مضاعف کنند و با اجرایی کردن پروژه‌های استاندارد مسیر توسعه و پیشرفت را به درستی طی کنیم.