|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

سازمان همياري تكيه گاه شهرداري ها

 • سازمان در آیینه نگاه شهرداران
 • تاریخ انتشار: 1395/11/28
 • پرینت صفحه:
 • با همکاری و همیاری که بین شهرداری‌ها و سازمان‌همياري انجام مي شود، اين سازمان در تأمین مایحتاج شهرداری‌ها پیشگام شده ومیتواند به عنوان تكيه گاه و رابط بین شهرداري ها و بخش خصوصي ...
 •  

   با همکاری و همیاری که بین شهرداری‌ها و سازمان‌همياري انجام مي شود، اين سازمان در تأمین مایحتاج شهرداری‌ها پیشگام شده ومیتواند به عنوان تكيه گاه و رابط بین شهرداري ها و بخش خصوصي به ایفای نقش بپردازد.

  مهندس بزرگ زاده شهردار شهر جديد هشتگرد با بيان اين مطلب گفت شهرداران میتوانند در راستای اجرای پروژه ها با بهره مندی از پتانسیل ها و ظرفیت های سازمان همیاری اقدام نموده و بدین طریق ضمن تلاش در زمینه عمران و آبادانی شهرهای استان موجب رونق اقتصادی گردند.

  اين مسئول با بيان اينكه ماهيت شهرداري ها خدمت رساني به شهروندان میباشد، اظهار كرد: امروزه زیباسازی فضاهای شهری، احداث بوستان ها،بهره گیری از مبلمان مناسب شهري ، رفع مشكلات ترافيكي، تغيير بافت فرسوده شهرها، ايجاد و گسترش فضاهاي ورزشي و تفريحي از مهم ترین دغدغه های مسئولین خدمات شهری بوده و می توان گفت که دستيابي شهروندان به اين خدمات ارتباط مستقیم با رفتار آنان داشته و می تواند زمينه ساز ارتقاء سلامت و بهداشت فردي و اجتماعی گردد.

  در انتها وی افزود در همین راستا این شهرداري در قالب پروژه های مشارکتی با سازمان همیاری در جهت ايمن سازي فضای شهر و تامين تجهيزات آتش نشاني، ساخت پروژه هاي ورزشي، احداث پياده رو و بوستان، محوطه سازي اقدام نموده و امید است که با اجرای این پروژه ها گام بلندی در راستای خدمت رسانی به مردم شریف شهر برداشته شود.