|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

تولید انرژی از پسماند معضل امحاء پسماند شهری را مرتفع مي كند

 • تولید انرژی از پسماند معضل امحاء پسماند شهری را مرتفع مي كند
 • تاریخ انتشار: 1395/11/27
 • پرینت صفحه:
 • تولید انرژی از پسماند معضل امحاء پسماند شهری را مرتفع مي كند
 • تولید انرژی از پسماند با استفاده از فن آوری های نوین می تواند بخشی از معضل امحاء پسماند شهری را مرتفع کند.

  محمد رضا رضوی سرپرست دفتر امور شهری، روستایی و شوراهاي استانداری البرز ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده توسط سازمان همیاری در ارائه خدمات به شهرداری‌ ها اظهار كرد: تعامل شهرداری ها با سازمان همیاری های استان باید به منظور توسعه خدمات شهری و تقویت این نهاد افزایش یابد.

  وي تصريح كرد: عملکرد شهرداران و شوراها زیر ذره بین قانون قراردارد و قانون، چراغ هدایت شهرداریها در مسیر عملکرد سازمانی آنهاست و در این زمینه قاطبه اقدامات شهرداران و اعضاء شورای شهرها بیانگر این موضوع است.

  اين مسئول افزود:باید تدابیری اتخاذ شود تا بخشی از اقدام های شهرداری ها به کمک سازمان همیاری شهرداری ها انجام شود چرا که اگر سازمان همیاری تقویت شود شهرداری ها نیز تقویت می شوند.

  رضوي گفت:سازمان همیاری شهرداری های البرز باید به سوی درآمدزایی پیش برود که در صورت تحقق این امر به طور حتم بهتر می تواند در زمینه مسائل مالی به شهرداری های استان کمک نماید.

  ایشان از پي گيري واگذاري ٢٨ هكتار زمين براي دفع پسماندهای صنعتی، پزشکی و ویژه به سازمان همياري  بيان كرد: با واگذاري زمين در منطقه قشلاق طلايي مسئولان سازمان همیاری شهرداریهای استان این معضل بزرگ را به یک فرصت بزرگ در زمینه تولید انرژی از پسماند و ایجاد شغل در استان تبديل
  مي كنند.