|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

حضور استاندار در ایین فتتاح نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان

 • حضور استاندار در ایین فتتاح نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان
 • تاریخ انتشار: 1397/08/28
 • پرینت صفحه:
 • ارتباط بین تولیدکنندگان و بازارهای داخلی و خارجی بواسطه برگزاری نمایشگاه های تخصصی محقق می شود

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هدف از راه اندازی نمایشگاه توانمندیهای تولیدی البرز معرفی ظرفیت های واحدهای صنعتی در سطح کشور و منطقه است.

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکترمحمدعلی نجفی در مراسم افتتاح بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان که عصر شنبه در محل نمایشگاه های موقت گلشهر کرج برگزار شد، با اشاره به اهداف این نمایشگاه افزود: هدف از راه اندازی این نمایشگاه معرفی ظرفیت های واحدهای صنعتی در سطح کشور و منطقه است
  وی ادامه داد: یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه این است که واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند آزادانه با مدیران استانی و کشوری مسایل و مشکلات خود را مطرح کنند.
  دکترنجفی افزود: تامین مواد اولیه، منابع ارزی و مشکلات صادراتی از عمده مسایلی هستند که صادر کنندگان و تولید کنندگان ما در این نمایشگاه می توانند ضمن مطرح کردن با مدیران نسبت به رفع آنها اقدام ‌کنند.
  وی اضافه کرد: عمده ترین اهداف این نمایشگاه برقراری ارتباط میان واحدهای تولیدی، صادراتی و خریداران خارجی، جذب سرمایه‌گذار خارجی، معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی و صادراتی استان البرز وکمک به بازاریابی و معرفی بازارهای صادراتی‌ کشورهای همسایه و منطقه است.
  استاندار البرز با اشاره به اینکه بیش از 100 غرفه در این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان وجود دارد، گفت: در کنار برگزاری این نمایشگاه، همایش های علمی و تخصصی برای تولیدکنندگان برگزار می شود.

  وی افزود: در البرز استارت آپ ها، فن بازارها و شرکت های دانش بنیان فعالیت بسیار قابل توجهی دارند که باید به حمایت این بخش با اهتمام ویژه ای اقدام کنیم.