|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

"یوم الله 22 بهمن روز وحدت و قدرشناسی ملت ایران است"

 • پیام مدیرعامل به مناسبت یوم ا... 22 بهمن
 • تاریخ انتشار: 1395/11/21
 • پرینت صفحه:
 • یوم الله 22 بهمن روز وحدت و انسجام و روز بصیرت، آگاهی و قدرشناسی ملت ایران است.
 • پیام مدیر عامل:

  "یوم الله 22 بهمن روز وحدت و قدرشناسی ملت ایران است"

  یوم الله 22 بهمن روز وحدت و انسجام و روز بصیرت، آگاهی و قدرشناسی ملت ایران است.

  مصطفي باقرنژاد مشاور استاندار و مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران را به پیشگاه ملت شریف ایران تبريك گفت و اظهار كرد: روز 22 بهمن 57  روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی یعنی، استقلال و آزادی بود.

  ایشان تصريح كردند: این مسلم است که هر ملتی تا از وابستگی ها نجات پیدا نکند و از چنگال اسارت و استثمار آزاد نشود، نمی تواند نبوغ و استعداد خود را آشکار سازد و در راه "الله" که راه مبارزه با هر گونه شرک و ظلم و بیدادگری است، گام نهد.

  اين مسئول با بيان اينكه 22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت ، افزود: گرچه دست از سلاح تهی باشد و هرچند شرق و غرب به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.

  باقرنژاد اظهار داشت: همان گونه که بیان شد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران عوامل زیادی داشت،  اتحاد و همبستگی همه اقشار ملت برای انجام مقصد الهی و مقدس انقلاب یعنی از بین بردن طاغوت و تشکیل حکومت اسلامی برای تحقق حق و عدالت در جامعه بود.

  مدير عامل سازمان همياري شهرداري هاي استان البرز يادآور شد: هیچ کس تردید ندارد که اتحاد و همدلی معجزه می آفریند و بزرگترین موانع راه ترقی و پیشرفت را از سر راه بر می دارد و قوی ترین دشمنان را نابود می سازد.

  و در پایان از درگاه یگانه بی‌همتا مسئلت می‌کنم به همه ما توفیق خدمت شایسته به مردم بزرگ ایران عطا کند تا بتوانیم شکرگزار نعمت عظیم انقلاب اسلامی باشیم و روز 22 بهمن با حضور در آن مراسم دین خود را به نظام انقلاب ادا نموده و بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار این مکتب تجدید بیعت نمائیم.