|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

اظهارات عضو هیات مدیره پایانه صادراتی در جلسه با فعالان اقتصادی کشور ترکیه

 • اظهارات عضو هیات مدیره پایانه صادراتی در جلسه با فعالان اقتصادی کشور ترکیه
 • تاریخ انتشار: 1395/11/20
 • پرینت صفحه:
 • عضو هیئت مدیره پایانه صادراتی استان البرز در جلسه فی مابین مسئولان اقتصادی استان و معاون استاندار استان ازمیر ...
 • به گزارش  روابط عمومی سازمان حمید رضا طاهری عضو هیئت مدیره پایانه صادراتی استان البرز در جلسه فی مابین مسئولان اقتصادی استان و معاون استاندار استان ازمیر ترکیه و جمعی از صنعت گران و فعالان بخش خصوصی کشور ترکیه اظهار كرد: پایانه صادراتی با مشارکت بخش خصوصی و همراهی سازمان همیاری شکل گرفته است .

  دراین راستا وي تصريح كرد فرودگاه پیام به عنوان محل ایجاد و احداث پایانه صادراتی تعیین شده است.

  اين مسئول با بيان اينكه استان البرز از ظرفیت و پتانسیل بالایی در بخش اقتصاد، صنعت و تولید برخوردار است گفت:بر اين اساس بخش لجستیک‌ صادرات و کمک به تولیدکنندگان در شناخت بازار جهانی ایجاد می شود.

  وی با تاکید بر اینکه به طور قطع پایانه صادراتی مختص البرز نیست، تمام صادرکنندگان می توانند از این ظرفیت های این فرودگاه در امر حمل و نقل هوایی استفاده نموده و از این طریق موجب افزایش درآمد ناخالص ملی و استانی را فراهم آورند.

  عضو هیئت مدیره پایانه صادراتی البرز خاطرنشان کرد: بسیاری از بازارهای هدف برای دریافت محصولات کشاورزی شناسایی شده و از سوی ایشان اعلام آمادگی در خصوص تعاملات میان دو کشور صورت پذیرد. امید است که با برنامه ریزی دقیق و منسجم راهکارهای تحقق این اهداف به زودی  فراهم گردد.

  در انتها وی اظهار داشت: پایانه صادراتی استان البرز در فضایی به وسعت هشت و نیم هکتار در مجموعه فرودگاه پیام به صورت عمومی افتتاح شد و این آمادگی از سوی سازمان پایانه های صادراتی وجود دارد که به زودی این مجموعه به امکانات و تجهیزاتی همچون سردخانه، سالن های نگهداری، دفاتر بازرگانی داخلی و خارجی و شرکت حمل و نقل و سایر ملزومات مورد نیاز مجهزگردد.