|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

برگزاری مراسم افتتاح ساختمان سازمان با حضور استاندار و نماینده مجلس شورای اسلامی

  • افتتاح رسمی ساختمان سازمان
  • تاریخ انتشار: 1395/07/01
  • پرینت صفحه:
  • در مراسم افتتاح رسمی ساختمان سازمان از سوی مهندس سید حمید طهایی مقام عالی دولت در استان،..
  • به گزارش روابط عمومی سازمان روز دوشنبه 29 شهریور ماه 1395در آستانه عید ولایت و امامت عید غدیر با حضور جناب آقای مهندس سید حمید طهایی استاندار محترم استان البرز و معاونین و مشاوران ارشد استاندار و حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای محمد جواد کولیوند نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، مراسم افتتاح ساختمان سازمان همیاری شهرداری های استان البرز برگزار و ساختمان افتتاح گردید.

    در این مراسم ضمن افتتاح رسمی ساختمان سازمان از سوی مهندس سید حمید طهایی مقام عالی دولت در استان، از  تلاش ها و مساعی مدیریت و پرسنل خدوم سازمان تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است که سازمان همیار ی شهرداری های استان بعد از قریب به چهار سال پس از تأسیس آن به همت و درایت جناب آقای باقر نژاد توانست ساختمان 5 طبقه ایی را خریداری و تجهیز نماید.

    گفتنی است که با خرید و تجهیز سازمان و برآورد تقریبی هزینه های مرتبط با آن  سهام هریک از شهرداری های استان به عنوان سهامداران اصلی این سازمان چیزی قریب به 10 برابر افزایش پیدا کرده است. بی شک آنچه که به این امر اهمیت بیشتری می دهد تحقق اقتصاد مقاومتی خود بنیاد متکی به توان داخلی مورد تاکید مقام معظم رهبری است چرا که کلیه هزینه های مرتبط با پروژه خرید ساختمان بدون توسل به هزینه های دولتی و عمومی و صرفا از طریق ایجاد کار و تولید سرمایه توسط خود سازمان به دست آمده است.