|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

برگزاری کنفرانس خبری مدیر عامل سازمان

 • کنفرانس خبری
 • تاریخ انتشار: 1395/02/01
 • پرینت صفحه:
 • به گزارش روابط عمومي سازمان روز دوشنبه 95/1/30 اولين كنفرانس خبري مدير عامل سازمان همياري با اصحاب رسانه ...
 • به گزارش روابط عمومي سازمان روز دوشنبه 95/1/30 اولين كنفرانس خبري مدير عامل سازمان همياري با اصحاب رسانه در سالن شهداي البرز استانداري البرز برگزار گرديد.

  در اين جلسه كه در آن روزنامه هاي استاني و كشوري و خبرنگار صدا و سيما نيز حضور داشتند جناب آقاي باقرنژاد مديرعامل محترم سازمان ضمن قدرداني از زحمات تمام پرسنل سازمان از حمايت هاي مجدانه استاندار محترم البرز جناب آقاي سيد حميد طهايي رئيس شوراي سازمان و دكتر معصومي معاونت محترم امور عمراني به عنوان رییس هیات مدیره و مشاوران استاندار قدرداني كرده و رهنمود ها و حمايت هاي آنان را از عوامل مهم حركت روبه جلوي سازمان دانستند.

  در ادامه ايشان ضمن ارائه آمار به بيان گزارشي از عملكرد دوران 14 ماهه خود در سازمان همياري پرداختند ايشان در بيانات خود تجربه را عامل مهمي درپيشرفت كارها دانسته و ضمن اشاره به تجارب مديريتي خود در سازمان همياري استان سمنان بين سال هاي 76-68 تجارب آن دوران را چراغ راه اكنون دانسته كه در كنار آن برنامه ريزي مدون و همدلي و استفاده از نيروهاي بومي متخصص را به عنوان عوامل اصلي پیشرفت یک سازمان دانستند.

  طبق آمار موجود در سه سال ابتدایی تأسیس سازمان مجموعه قراردادهای سازمان  عددی نزدیک به 14 میلیارد تومان را نشان میدهد  درحاليکه این آمار در سال گذشته با رشد چشم گیر و غیرقابل باوری به میزان 140 میلیارد تومان رسیده است. البته مدیر عامل سازمان به هیچ وجه این رشد را کافی ندانسته و اشاره کردند که با تمام قوا سعی خواهند کرد که منويات رهبری و سیاست های استاندار محترم را در سال "اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل" به صورت مجدانه و در گام های عملی و به دور از شعار زدگی به منصه ظهور برسانند.

  جناب باقرنژاد در ادامه به تفکیک ،گزارش عملکردسازمان متبوعه خود را در حوزه های عمرانی و تجاری بازرگانی و آموزشی و .... به اطلاع اصحاب رسانه ارائه کرده و خواستار آن شدند که عملکرد سازمان به صورت شفاف  و به دور از هرگونه اغراق و مبالغه ای به اطلاع مردم شریف و محترم استان برسد.

  مدیر عامل سازمان همیاری استان پروژه هوشمند سازی دریافت کرایه تاکسی و ساماندهی پارکومتر را به عنوان دور پروژه مهم فی مابین سازمان همیاری و شهرداری کرج دانستند.

  همچنین ایشان پیگیری پروژه دفع پسماند شهری در زمینی به مساحت 5 هکتار در حوالی شهر  كرج و ساماندهی صنوف آلاینده را در زمینی به مساحت 128 هكتار در حوالي ساوجبلاغ را از مهم ترين برنامه هاي سازمان در  حوزه ي محيط زيست در سال 95 دانستند از ديگر برنامه هاي مهم سازمان در سال 95 مي توان به موارد زير اشاره كرد:

  1-ساماندهي پروژه فاضلا ب جاده چالوس

  2-پروژه آماده سازي اراضي در خصوص ايجاد شهرك صنوف مزاحم

  3-پروژه احداث بندر خشك در استان

  4-پروژه احيا معدن شن و ماسه طالقان

  5-پروژه مشاركت با بخش خصوصي در مورد بهره برداري از معادن شن و ماسه جهت تامين مصالح مورد نياز جاده كمربندي شمالي كرج

  در پايان ايشان ضمن قدرداني از همه خبرنگاران حاضر در جلسه  اظهار اميدواري كردند  پروژه هاي ذكر شده با همكاري متقابل با ساير ارگانها و ادارات كل استان و رفع موانع قانوني به سرانجام رسيده و اقتصاد استان را شكوفا نمايد.