|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

اولین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان همیاری در ساال 95

 • برگزاری اولین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان در سال 95
 • تاریخ انتشار: 1395/01/15
 • پرینت صفحه:
 • در ابتدای این جلسه و پس از قرائت قران جناب آقای باقر نژاد به ایراد سخن پرداخت ایشان در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک سال نو و...
 • اولین جلسه شورای معاونین و مدیران  سازمان روز یکشنبه 15/1/1395 با حضور تمامی معاونین و مدیران در محل سازمان تشکیل گردید.

  در ابتدای جلسه و پس از قرائت قران  جناب آقای باقر نژاد به  ایراد سخن پرداخت ایشان در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق  برای پرسنل  گزارش مختصری  از سیر صعودی و موفقیت های سازمان در سال 94 ارائه نمود و ضمن تکیه بر نکات قوت خواستارر فع کاستی ها و حرکت هر چه شتابنده و قوی ترسازمان گشتند.همچنین ایشان اضافه کردند  که عملکرد مثبت سازمان در سال94 انتظار مسئولان استانی را بالا برده و این امرموجب سنگین تر شدن  وظایف فرد فرد کارکنان سازمان شده  است. شایان ذکر است که در این جلسه جناب آقای رجایی و محمدی نیز به ترتیب به عنوان مشاور محیط زیستی و مدیر واحد گردشگری  سازمان معرفی گشتند.

  در ادامه نیز قائم مقام  و معاونین  و مدیران  واحدهای مختلف  به ارائه گزارش  فعالیت های خود پرداخته  و مقرر شد که برای انسجام هرچه بیشترمسئول هر یک از واحد ها ضمن در گرفتن چشم انداز دو سالانه برنامه های کوتاه و میان مدت  خود را به مدیریت سازمان تحویل نمایند و برای بهبود و ارتقا سطح فعالیت ها و راندمان کار سازمان، رصد و پایش  میزان و نحوه عملکرد کلیه پرسنل  مد نظر قرار گرفته  و ازاین طریق روند  اصلاح سازوکاراداری سامان بیشتری بیابد.

   همچنین از دیگر محورهای مورد بحث پررنگ تر شدن حوزه آموزش  و گردشگری درسال جدید بود.چنان که مقرر شد برای ارتقا سطح فعالیت سازمان در این حوزه ها و بازنگری در ساختار سازمانی کارگروه های ویژه ای تشکیل گردد.

  در پایان جلسه جناب آقای مهندس بهزادی شهردار محترم طالقان و عضو هیات مدیره نیز میهمان جلسه بودند و اختتامیه جلسه نیز مقرون بود با انتخاب جناب آقای صادقیان به عنوان کارمند نمونه سال 94 که به همین مناسبت و به ابتکار شخض مدیر عامل سازمان جناب آقای باقرنژاد از ایشان تقدیر به عمل آمد.