|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

دوازدهمین جلسه شورای سازمان

 • دوازدهمین جلسه شورای سازمان
 • تاریخ انتشار: 1397/04/27
 • پرینت صفحه:
 • به گزارش روابط عمومی سازمان روز دوشنبه مورخ 97/04/25 دوازدهمین جلسه شورای سازمان برگزار گردید.
 • به گزارش روابط عمومی سازمان روز دوشنبه مورخ 25/04/97 دوازدهمین جلسه شورای سازمان با حضور جناب آقای مهندس ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی سازمان و رئیس هیات مدیره، جناب آقای شفقی فرماندار ویژه کلان شهر کرج و عضو هیات مدیره، آقای عسگری مدیر کل امور شهری و شوراها و حضور شهرداران شهرهای 16 گانه استان برگزار گردید.

  در ابتدای این جلسه جناب آقای آهنگران مدیرعامل سازمان، ضمن عرض خوشامد و خیر مقدم به میهمانان و مدعوین، گزارش مختصری از عملکرد خود در مدت کوتاهی که مسئولیت سازمان را به عهده گرفته اند را ارائه کرده و ابراز امیدواری نمودند که با توجه به شرایط موجود و حمایت مسئولین عالی استان و نظر مساعد ایشان به تیم مدیریتی جدید و تعامل مناسب ایجاد شده بین دستگاه های نظارتی و اجرایی استان و همکاری و همیاری شهرداران محترم،  شاهد ارتقا سطح عملکرد و شکوفایی و رشد سازمان خواهیم بود. در همین زمینه ایشان تاکید داشتند که برای نیل به مطلوب و موفقیت روز افزون از توان کارشناسان خبره بهره جسته و با در نظر گرفتن دغدغه های شهرداریهای عضو اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

  در ادامه جلسه جناب آقای مهندس ارتقایی در خصوص مشکلات و موانع و سختی های کار سازمان به ایراد سخن پرداخته  و گزارش مختصری از مسائل و معضلات مترتب بر بیمارستان ارایه نمودند. ایشان راهکار اصلی برای برون رفت از این  معضل را  فروش بیمارستان به بخش خصوصی اعلام کردند. همچنین جناب آقای شفقی فرماندار ویژه کرج نیزضمن برشمردن اهمیت و جایگاه سازمان از لزوم برپایی و تداوم چنین جلسات تعاملی سخن گفته  و خواستار آن شدند که با تعامل هر چه بیشتر شهرداری های عضو با سازمان زمینه ارتقا و پیشرفت هر چه بیشتر سازمان فراهم آید.

  این جلسه مهم و راهبردی مصوباتی داشت که از مهمترین آنها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. تصویب بودجه سال 97 با رای اکثریت آرا
  2. مقرر گردید باعنایت به بررسی ها و کار کارشناسی صورت پذیرفته و در نظر گرفتن جمیع جهات در خصوص  بیمارستان امام خمینی (ره) مقرر گردید بیمارستان مذکور بر اساس قانون و مقررات بفروش رسانیده شود.