|

مقام معظم رهبری : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا

برگزاری جلسه شورای سازمان

 • برگزاری جلسه شورای سازمان
 • تاریخ انتشار: 1394/11/06
 • پرینت صفحه:
 • اولين جلسه شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان البرز در سال 94 با حضور اكثريت شهرداريهاي عضو و استاندار محترم و...
 •  


  به گزارش روابط عمومی سازمان اولين جلسه شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان البرز در سال 94 با حضور اكثريت شهرداريهاي عضو و استاندار محترم و معاون عمراني و مشاور اقتصادي استاندار برگزار شد. در ابتداي اين جلسه پس از تلاوت آيات روح بخش قرآن جناب اقاي دكتر معصومي به عنوان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري و رئيس هيئت مديره سازمان به ارائه گزارشي مختصر از روند فعاليت هاي يكساله پرداخت و رشد چشمگير رقم قراردادها و كيفيت اجراي مناسب پروژه­ها را نشانه مديريت مناسب و اتخاذ استراتژي­هاي مناسب و هدايت مدبرانه و جسارت در عملکرد جناب آقاي باقرنژاد دانست.

  در ادامه نيز جناب آقاي پژوهي به عنوان بازرس گزارش مشروحي از گردش مالي و اسناد مالي سازمان ارائه داده و با توجه به رشد و ارتقاء ميزان فعاليتهاي سازمان تصويب بيلان عملكرد سال 93را  بلامانع دانست.

  پس از سخنان بازرس محترم، جناب آقاي باقرنژاد مديرعامل سازمان رشته سخن را بدست گرفتند به بيان گزارش نسبتاً مبسوطي از مجموعه عملكرد سازمان در سال 93 پرداختند و از ايده­ها و طرح­هاي پيش رو سخن گفته و ضمن بيان چالش ها خواستار تعامل هرچه بيشتر مفيدتر با تمامي شهرداري هاي عضو گشتند و از تمامي شهرداراني كه با فهم دقيق و تعامل مناسب موجبات رشد كمي و كيفي عملكرد سازمان گشته­ اند قدرداني كردند.

  گفتني است در بيان ارتقا و سطح رشد عملكرد سازمان همين بس كه مجموعه قراردادهاي  دوره 13 ماه مدیریت جدید در مقایسه با کل دوره های قبل 11/5 برابر افزایش داشته و به مبلغ 105 میلیارد تومان رسیده است. جالبتر آنكه با توجه به پروژه ­هاي در دست اقدام امكان افزایش میزان قراردادها حداقل تا سقف 150 ميليارد تومان قابل پيش بيني است.

  در ادامه جلسه و پس از پايان سخنان جناب آقاي باقرنژاد نوبت به شهرداران محترم استان رسيد كه هريك به بيان ديدگاه­ها و پيشنهادات و انتقادات مدنظرشان بپردازند و از دغدغه ­ها و مسائل شهرهاي تحت مديريت خود سخن بگويند.

  پايان بخش جلسه نيز سخنان جناب آقاي مهندس طهايي استاندار محترم و وزين كاردان استان بود كه ضمن قدرداني از جناب آقاي باقرنژاد و مجموعه تحت امر ايشان وضعيت عملكرد سازمان را خوب توصيف كرده و خواستار آن شدند كه با توجه به فضاي پسا برجام و امكان رشد و سرمايه گذاري از تمام ظرفيت­هاي استان بهره گرفته شود و موجبات رشد سطح كمي و كيفي وضعيت معيشت شهروندان البرزي را فراهم آوردند.

  در پايان جلسه نيز تمام شهرداران استان به همراه مسئولين سازمان همياري به محل شركت «نصر سازه مقاوم» كه بزرگترين توليد كننده سازه­هاي پيش ساخته كشور و منطقه خاورميانه مي­باشد رفتند و از محصولات اين شركت پيش رو خلاق بازديد به عمل آوردند.